دوشنبه 29 بهمن 1397  11:40 ب.ظ    ویرایش: دوشنبه 29 بهمن 1397 11:45 ب.ظ
توسط: علیرضا
نوع مطلب: اخبار داغ ،

محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور پیشین کشورمان پیشنهاد داد بر سر طرح‌های اقتصادی برای برون‌رفت از مشکلات معیشتی مردم، رفراندوم برگزار شود.

او از دولت خواسته است برای حل مسائل اقتصادی آدرس غلط ندهد.

احمدی‌نژاد درباره پیشنهاد رفراندوم اقتصادی، به کاهش اعتماد مردم به دولت اشاره کرد و این نگرش که نباید کاری به آرای مردم داشت را تفکری ضدانقلابی توصیف کرد.

وی در پاسخ به سوالی درباره تجربه تحریم در دولت او و مشکلات معیشتی مشابه اکنون در سالهای ۹۰ و ۹۱ گفت که در این دوره دولتش در مواجهه با تحریم تنها بوده و سایر دستگاه‌ها در مقابل وی عمل می‌کردند.

او تاکید کرد که برخلاف دولت فعلی که سایر قوا با آن هماهنگ هستند، در دولت او کسانی همه راه‌ها را بر قوه مجریه بستند که اکنون برسر کار هستند.

وی از منتقدانش به دلیل انداختن همه تقصیرها به گردن وی انتقاد کرد و گفت، آنها که می‌گویند ریشه مشکلات اقتصادی فعلی، سیاستهای اقتصادی دولت او بوده، توضیح دهند که چرا در دوره فعلی که نه یارانه نقدی هست، نه مسکن مهر، نه وام قرض‌الحسنه، نقدینگی اینقدر رشد پیدا کرده است؟

او آدرس غلط دادن به مردم را خیانت به مردم دانست و تصریح کرد: فاصله گرفتن از آرمانهای انقلاب باعث شده عده‌ای از مدیران، خلاف واقع‌گو شوند.

رئیس‌جمهور پیشین کشورمان وضعیت کشور را در شرایط "اضطرار" خواند و گفت درحالی که نگرانی از فروپاشی اقتصادی وجود دارد، باید از همه دیدگاه‌ها استفاده کرد.

منبع : خبر فوری

   


نظرات()  
دوشنبه 29 بهمن 1397  08:29 ب.ظ    ویرایش: دوشنبه 29 بهمن 1397 08:33 ب.ظ
توسط: علیرضا
نوع مطلب: عکس  ،

عکس های بامزه

عکس های بامزه

عکس های بامزه

عکس های بامزه

عکس های بامزه

عکس های بامزه

   


نظرات()  
یکشنبه 28 بهمن 1397  10:59 ق.ظ    ویرایش: یکشنبه 28 بهمن 1397 11:24 ق.ظ
توسط: علیرضا
نوع مطلب: عکس  ،

عکس های باحال

عکس های باحال

عکس های باحال

عکس های باحال

عکس های باحال

عکس های باحال

عکس های باحال

   


نظرات()  
شنبه 27 بهمن 1397  11:18 ق.ظ    ویرایش: شنبه 27 بهمن 1397 11:20 ق.ظ
توسط: علیرضا
نوع مطلب: مطالب آموزشی ،

تمام ساعاتی که صرف قصه گویی برای کودکان می کنید، در واقع مشغول بهبود قدرت تکلم و توانایی های ذهنی شان نیز می باشید. مطالعات جدید بیان می کنند که قصه گویی برای کودکان حتی سبب افزایش مهارت های اجتماعی و رفتاری بچه ها خواهد شد.

فواید قصه گویی برای کودکان

براساس پژوهش های صورت گرفته بر روی اثرات قصه گویی برای کودکان زیر ۶ سال، محققان در هنگ کنگ اثر مثبتی در فعالیت های روانشناسی برای طرفین، هم بزرگسالان و هم کودکان، از قبیل سلامت ذهن، احساسات و روابط با دیگران یافتند. نویسنده این مقاله، خانم دکتر هویوان ون-ژی، دکتر داوطلب دپارتمان فعالیت های کارگزینی و اجتماعی دانشگاه هنگ کنگ، می گوید: “هم اکنون ما با قاطعیت بیشتری می توانیم بیان کنیم که قصه خواندن برای کودکان ، تاثیر مثبتی در مهارت های اجتماعی و رفتاری شان دارد.”   وی افزود: ” قصه گویی برای کودکان نه تنها منجر به داشتن فرزندان باهوش خواهد شد، بلکه به داراب ودن فرزندانی شاد و یک رابطه خوب والد-فرزندی نیز ختم می شود.”

محققان در بررسی و مطالعه پژوهش مذکور، فواید وسیع و مختلفی از قصه گویی برای کودکان ، علی الخصوص در زمینه ادبیات و قدرت تکلم، برای پیشرفت شگرف کودکان مشاهده کرده اند. قصه خواندن برای کودکان سبب توسعه قابل ملاحظه توانایی های ذهنی و به طبع آن، پیشرفت تحصیلی طی دوره آموزشی خواهد شد.

ژی و شاگردانش، ۱۹ مطالعه گوناگون را که حدود ۳۳۰۰ خانواده را دربر می گرفت، مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند. الگوی مطالعات، متفاوت اما متمرکز در رده های سنی ۰ تا ۳ سال و ۳ تا ۶ سال بود. مدت زمانی که کودکان به خواندن کتاب به همراه والدین شان می پرداختند، مدنظر قرار نگرفت. عملکرد روانشناسی-اجتماعی کودکان و بالغین به وسیله آزمون هایی از قبیل تطبیق پذیری احساسی-اجتماعی، مشکلات رفتاری، کیفیت زندگی، علاقه به مطالب خواندنی، تنش و افسردگی، شایستگی والدین و روابط والد-فرزندی مورد بررسی قرار گرفت.

ژی شرح می دهد این پژوهش، توانایی مردم برای مراقبت از خود، کار کردن، توانایی آن ها جهت ارزیابی مثبت از خود و زندگی سایرین یا توانایی داشتن احساس صحیح و سلامت از روابطی معنادار را شامل می شود. اما چندی از متخصصان ایالات متحده از این نتایج شگفت زده نشدند. دکتر دیوید پل، رئیس بخش پزشکان کودک در نهاد بهداشت و مراقبت کریستیانا ، بر این اعتقاد است: “من فکر می کنم پرواضح است که مطالعه، یکی از مهم ترین مداخلات جهت بهبود قدرت تکلم است.” او می افزاید: “اگر شما والد باشید، دلیل دیگری جهت گذراندن وقت با کودکان از طریق کتابخوانی برای شما به وجود می آید. به سختی می توان گفت که بهتر از ورزش کردن یا داشتن ارتباط تصویری با آن ها است، اما من به عنوان یک پزشک متخصص کودکان می توانم بگویم که این اقدام درحقیقت یک پتانسیل مثبت برای فرزندان به شمار می رود.”

ویلیام بریسون-بروکمن، پزشک و رئیس بخش بهبود احوال کودکان در بیمارستان نیویورک می باشد که معتقد است این پژوهش صورت گرفته به دلیل آنکه چندین مطالعه متفاوت را بررسی کرده، منحصر به فرد می باشد. همچنین به روابط والد-فرزندی، به طور دقیق پرداخته است. بریسون-بروکمن اظهار دارد: “آن چیزی که ارزشمند است، این است که تاثیر دوطرفه قصه گویی برای کودکان ، چه بر روی فرزند و چه بر روی والد است و این، یک قدرت واقعی می باشد و هدف، صرفاً کتابخوانی نیست؛ بلکه نزدیک کردن پدر یا مادر به وسیله کتاب مورد علاقه و داشتن اوقاتی خوش می باشد.”

منبع:نت نوشت

   


نظرات()  
پنجشنبه 25 بهمن 1397  11:07 ق.ظ    ویرایش: پنجشنبه 25 بهمن 1397 11:15 ق.ظ
توسط: علیرضا
نوع مطلب: عکس  ،اخبار داغ ،


سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به درگیری قاچاقچیان سیگار در بازار تهران و ایجاد نزاع مقابل کسبه اظهار کرد: وظیفه ذاتی پلیس برقراری امنیت و حفظ آرامش در جامعه است.

دستگیری عاملان قمه‌کشی در بازار سیگار

سردار رحیمی افزود: پلیس در خصوص افراد برهم زننده نظم بازار وارد میدان شده و اقداماتی را نسبت به جمع آوری و دستگیری آنان انجام داده و این اقدامات تا برقراری امنیت کامل ادامه خواهد داشت.

 چندی پیش تصاویر و فیلم‌هایی مبنی بر درگیری قاچاقچیان سیگار در بازار تهران در فضای مجازی منتشر شد که در این فیلم‌ها درگیری قاچاقچیان بر سر قیمت اجناس معاملاتی کاملا مشهود بود.

منبع :باشگاه خبرنگاران جوان

   


نظرات()  
چهارشنبه 24 بهمن 1397  09:21 ق.ظ    ویرایش: چهارشنبه 24 بهمن 1397 09:37 ق.ظ
توسط: علیرضا

فرید مدرسی، روزنامه نگار و فعال رسانه ای با انتشار پستی در توئیتر ضمن گمانه زنی درباره تغییرات احتمالی در قوه قضائیه از احتمال انتصاب ابراهیم رئیسی به سمت ریاست این قوه در 15 اسفند سال جاری خبر داده است.

فرید مدرسی نوشت:

آیا رئیسی ۱۵ اسفند رئیس قوه‌قضائیه می‌شود؟ 

بنا بر شنیده ها حجت الاسلام «سید ابراهیم رئیسی» به عنوان هفتمین قاضی القضات جمهوری اسلامی کار خود را آغاز می کند و حجت الاسلام والمسلمین «احمد مروی»، معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری که اصالتا مشهدی هم هست، به عنوان تولیت استان قدس قطعی و او نیز در این جایگاه معرفی خواهد شد.
منبع : برترین

   


نظرات()  
  • کل صفحات:3  
  • 1
  • 2
  • 3
  •   

وب سایتی مثل هیچ کجا . بهترین ها و جدید ترین ها و زیبا ترین ها

بهترین ها و جدید ترین ها و زیبا ترین ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic