یکی از اصلی ترین دغدغه ی افرادی که تمایل دارند در آزمون تافل شرکت کنند و مدرک تافل بگیرند این است که بهترین آموزشگاه تافل چیست ؟ در چه کلاس هایی باید شرکت کنند ؟ و سوالات بیشماری از این قبیل که به دنبال جستجوی پاسخ برای آن ها هستند. ما در این مطلب به شما بهترین آموزشگاه تافل را معرفی خواهیم کرد. هر آنچه که برای موفقیت در آزمون تافل نیاز دارید را در اینجا پیدا خواهید کرد!
 

بهترین آموزشگاه تافل


زبان نگار، بهترین آموزشگاه تافل
زبان نگار، مأموریت خود را ارائه و گسترش دوره های آموزشی کلیه زبان های زنده دنیا برای گروه های سنی مختلف، تولید و انتشار مواد آموزشی، برگزاری آزمون های بین المللی، طراحی و اجرای دوره های تربیت مدرس، ارائه خدمات آموزشی به سازمان ها و مراكز خصوصی و دولتی مبتنی بر استانداردهای روز دنیا و متناسب با نیازهای جامعه تعریف می نماید.
آموزشگاه زبان نگار با ۱۶ سال سابقه فعالیت در مرکز تهران سعی بر آن کرده تا با فراهم کردن متد و روش مناسب و اساتید با تجربه و کادری مجرب محیطی کاملا متناسب برای آموزش تافل در کوتاه ترین زمان موثرترین راه را فراهم کند. تعامل موثر بین مدیر آموزش و دبیران در این مجموعه همواره موجب شده تا از یک طرف مشکلات احتمالی به طور موثر حل شده و از سوی دیگر از روش جدید و بالقوه برای سیستم آموزشی استفاده شود و تمامی این تلاش ها باعث فراهم ساختن تجربه آموزشی بی نظیر و فراموش نشدنی برای زبان آموزان بوده است .
  
دوره های تخصصی تافل در بهترین آموزشگاه تافل
دوره آمادگی آزمون تافل زبان نگار به نحوی برگزار می گردد که با جدیدترین تکنیکهای معتبر تست زنی در هر چهار مهارت در کوتاه ترین زمان فرد را برای ازمون و نمره دلخواهش اماده می کند. همچنین زبان نگار تنها مرکز رسمی برگزاری آزمون های تافل در ایران است که زبان آموزان را از سطح مبتدی برای آزمون تافل آماده می کند.
دوره آمادگی در مرکز تافل زبان نگار برای آزمون تافلiBT در سطح های TOEFL Rookie،TOEFL Pro
،TOEFL Master،TOEFL Expert و  کارگاههای TOEFL Expert تشکیل می شود.
افرادی که متقاضی نمره تافل تاصد هستند می بایستی دوره هایTOEFL ROOKIEوTOEFL PRO را بگذرانند. سپس وارد دوره های  TOEFL Master شوند. شروع دوره برای افراد مبتدی از دورهTOEFL Rookie می باشد.
افرادی که درسطحIntermediate  هستند و نمره بالای ۱۰۰ می خواهند می بایستی دوره هایTOEFL EXPERTرا حتما بگذرانند.
برای تقویت دومهارتspeaking /writingکارگاههای مجزا هم درنظر گرفته شده است.
کارگاه هایTOEFL Master با هدف تمرین و تست زنی با حضور استاد درنظر گرفته شده که آزمون آزمایشی با تخفیف هم شامل متقاضیان این دوره ها خواهد شد.
بعد از اتمام دوره آموزش تافل مهارت های شما در چهار بخش آزمون یعنی reading,  speaking, writing,listening در سطح عالی تقویت خواهد شد و شما می توانید به راحتی آزمون تافل را با موفقیت و با نمره عالی بگذرانید.
 
مرتبط بخوانید : محصولات جدید ETS برای تافل
 
زبان نگار، بهترین آموزشگاه تافل برای زبان آموزان سراسر کشور
همانطور که می دانید امکان استفاده از کلاس ها و دوره های حضوری آموزش تافل زبان نگار تنها برای زبان آموزان شهر تهران امکان پذیر است. زبان آموزان ساکن در تهران می توانند به آسانی به موسسه زبان نگار مراجعه کنند و از آموزش در بهترین آموزشگاه تافل بی نهایت لذت ببرند!
مسئله اصلی اینجاست که زبان آموزان سایر شهرهای ایران می توانند از مزایای بهترین آموزشگاه تافل استفاده کنند؟ پاسخ این سوال "بله" است اما چگونه ؟
با تلاش عوامل ازمونهای بین المللی زبان نگار، امکان دسترسی به آخرین روش های فراگیری زبان در هر کجایی از ایران که باشید فراهم شده است. یکی از دستاوردهای الگوی آموزشی این موسسه، امکان دریافت خدمات آموزش تافل بصورت آنلاین، و دسترسی زبان آموزان به این فرصت در دورترین نقاط کشور است.
 
دوره TOPC یا TOEFL Online Preparation Course دوره مجازی آموزش تافل می باشد. این محصول طراحی شده توسطETSو محصول پیشنهادی آموزشی جهت شرکت در آزمون تافل از طرفETSمی باشد. آموزش آنلاین تافل در دو حالت Self Study و Instructor based، در دسترس زبان آموزان است. این دوره اموزشی دارای ویژگی های منحصر بفردی است. ارزیابی و تصحیح، تدریس مفصل و با جزئیات کامل، انتخابlearning pathبا توجه به شرایط منحصر بفرد هر زبان آموز تنها بخشی از فابلیت های این برنامه E-Learning می باشد. زبان آموزان میبایست حداقل در سطحB.1جدولCEFRباشند تا بتوانند از این برنامه استفاده کنند.
 
مرتبط بخوانید : بهترین مرکز آزمون تافل در ایران
 
همچنین نرم افزار Criterion Evaluation Online Tools نیز برای تقویت رایتینگ آزمون تافل در دسترس متقاضیان شرکت در آزمون تافل است. این برنامه آموزشی آنلاین را می­توان به جرات بهترین برنامه برای آموزش، تمرین و تصحیح بخشwriting آزمونهای TOEFL نامید. سرویس ارزیابی رایتینگ آنلاین Criterion یک ابزار آموزشی مبتنی بر وب است که به زبان آموزان کمک می‌کند تا مقالات را طرح بندی کنند، بنویسند و مورد بازبینی قرار دهند. این سرویس همچنین شامل بازخورد تشخیصی واقعی و ارزیابی‌های قابل‌اطمینان از توانایی‌های نوشتاری زبان آموزان است بنابراین می‌توانید زمان کلاس درس و تلاش مربی را روی حوزه‌های خاصی از رایتینگ زبان آموزان که نیاز به بهبود دارند، متمرکز کنید.
 زبان آموزان به سادگی می توانند کد ورود به سرویس Criterion را از موسسه زبان نگار خریداری می‌کنند و در هر زمان و هر مکانی از این سرویس استفاده کنند.
این برنامه هم به صورت Self-study و هم به صورتInstructor based قابل اجراست، نکته مهم این برنامه وجود موتور تصحیح E-rater  (برنامه ای که بخش نوشتار آزمون هایاصلی TOEFL وGRE   را تصحیح می کند.) و آموزش بسیار ساده و کاربردی این محصول است.
 
آزمون های آزمایشی اصلی تافل در بهترین آموزشگاه تافل
آزمون آزمایشی اصلی تافل یا همانTOEFL Practice Online  که توسط ETS طراحی و تصحیح میشود از سال 2017 در ایران اجرا میشود.طراحی سوالات و تصحیح هرچهار مهارت آزمون توسطETS، و ارائه کارنامه تحلیلی به زبان آموز 24 ساعت پس از دادن آزمون از ویژگی های این آزمون است.
زبان آموزان برای ارزیابی از مهارت های خود قبل از شرکت در آزمون اصلی تافل می توانند در این آزمون های آزمایشی شرکت کنند تا درک واضح تری از سطح خود داشته باشند و هوشمندانه برای موفقیت در ازمون تافل اقدام کنند.
 
مرتبط بخوانید:  خرید ووچر اصلی آزمون تافل