چهارشنبه 8 مرداد 1393  08:18 ب.ظ    ویرایش: چهارشنبه 8 مرداد 1393 08:48 ب.ظ
توسط: علیرضاپرفکت مانی (PerfectMoney) در سال 2007 شروع به کار کرده و در پاناما به ثبت رسیده است.

آموزش ساخت پرفکت مانی

البته رسالت کاری ما ایجاب می کند در ابتدا موضوعی را متذکر شویم:
به نظر کارشناسان پول های الکترونیک، قوانین ثبت شرکت و کشوری که پرفکت مانی در آن ثبت شده، پرفکت مانی را به یک پول الکترونیک پر خطر تبدیل کرده است.
چرا که بر خلاف UKash, Cashu, WebMoney, OneCard, PaySafeCard و WallieCard طبق قوانین مالی اروپا فعالیت نمی کند و حق استفاده از موجودی های کاربران را داراست. به بیان واضح تر این شرکت می تواند با پول کاربران خود اقدام به سرمایه گذاری نماید. همین امکان که دیگر پول های الکترونیک نام برده شده از آن بی بهره اند باعث شده؛ پرفکت مانی ضریب ریسک بالایی برای سپرده گزاری داشته باشد.
از شواهد این ادعا می تواند، پذیرفته نشدن پرفکت مانی به عنوان روش پرداخت در فروشگاه های بزرگ اینترنتی باشد.

هر چند عدم دسترسی آسان ایرانیان به کردیت کارت باعث استفاده روز افزون ما از پول های الکترونیک شده است
برای انتقال وجه یا خریدهای کوچک اینترنتی در صورتی که جایگزین مطمئن تری سراغ ندارید، پرفکت مانی را توصیه می کنیم.

- امکان خارج کردن پول از حساب کاربری: 1- از طریق ساختن کارت شارژ e-voucher ا 2- امکان درخواست حواله موجودی پرفکت به یک حساب بانکی (این انتقال بین سه تا پنج روز کاری انجام می شود) 3- امکان تبدیل موجودی پرفکت به دیگر پول های الکترونیک (exchange) لیست سایت های ارائه دهنده این سرویس 4-  انتقال وجه حساب به حساب (بین حساب های پرفکت مانی، کارمزد این انتقال 0.5% (حداقل 0.01$) می باشد که از فرستنده کم می شود.)

- عدم اعمال قوانین تحریمی در مورد کاربران ایرانی: پرفکت مانی نیز مانند دیگر پول های الکترونیک معرفی شده در این سایت هنوز در صدد تحریم کاربران ایرانی بر نیامده است. زبان فارسی جز مترجم های موجود روی این سایت است و چند وبسایت ایرانی به عنوان exchanger این پول روی سایتش معرفی شده اند
- امکان پرداخت وجه بدون نیاز به افتتاح حساب: از طریق e-voucher یا همان کارت شارژ پرفکت مانی که روی سایت ما به فروش می رسد می توانید مستقیمن در پذیرنده های پرفکت مانی پرداخت انجام دهید (بدون کارمزد) و یا از طریق حساب کاربری خود با کوپن خریداری شده حسابتان را شارژ کنید (بدون کارمزد) و سپس با حسابتان انتقال وجه یا پرداخت انجام دهید.

آموزش ساخت پرفکت مانی
برای دانلود فایل از اموزش عکس زیر استفاده کنیدبرگرفته از پی بای کش یو

   


نظرات()  
زهرا
دوشنبه 15 بهمن 1397 11:03 ب.ظ
عالی

وب سایتی مثل هیچ کجا . بهترین ها و جدید ترین ها و زیبا ترین ها

بهترین ها و جدید ترین ها و زیبا ترین ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات