تبلیغات
وب سایتی مثل هیچ کجا . بهترین ها و جدید ترین ها و زیبا ترین ها - مشاغل پردرآمد جهان
شنبه 10 اسفند 1387  06:01 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: علیرضا

مشاغل پردرآمد جهان

داشتن یك شغل خوب و پردرآمد همیشه آرزوى هر انسانى بوده است. به خصوص در شرایط كنونى كه اوضاع اقتصادى به طرز ناگوارى به هم ریخته و آشفته شده است همه به دنبال شغلى مى گردند كه بتواند در شرایط مختلف زندگى آنها را تأمین كند. تحلیل گران با بررسى جوامع مختلف مشاغل پردرآمد را به شرح زیر معرفى كرده اند:

1) صیادان خرچنگ:
شغل صیادان خرچنگ از جمله پرخطرترین ها در میان مشاغل به حساب مى آید. این شغل به وفور در آمریكا و آبهاى سرد و خطرناك آلاسكا مشاهده مى شود. مسلم است كه در این شغل صیادان با وجود آبهاى زیر صفر درجه و سپرى كردن ماه هاى طولانى به دور از خانه تا حد زیادى زندگى خود را به خطر مى اندازند و تنها چیزى كه صیادان را در این راه استوار نگه مى دارد عشق به كار و توجه به میزان درآمد مالى در این حرفه است. طبق آمار میزان درآمد یك صیاد خرچنگ در طول ۸ هفته برابر است با ارزش ۵۰۰۰۰ دلار كه مطمئناً مبلغ چشمگیرى براى این مدت كوتاه محسوب مى شود.

2) متخصصان بیمارى هاى معده و روده:
بیشترین مشكلى كه انسان را تهدید مى كند بیمارى هاى مرتبط با نواحى معده و روده است كه موجب مشكلات بزرگى در دستگاه گوارش مى شود. متخصصان این بیمارى یكى از پردرآمدترین قشرهاى دنیا محسوب مى شود. با توجه به اطلاعات درج شده در سایت salary.com درآمد یك متخصص بیمارى معده و روده در هر سال حدود ۲۶۹۵۰۰ دلار برآورد شده است.


3) متخصصان پا و مفاصل:
این شغل یكى از حرفه هایى است كه در عین جذاب نبودن به افرادى كه به دنبال كار پرمنفعت مى گردند پیشنهاد مى شود. زیرا میانگین درآمد این قشر حدود ۱۴۹۵۲۷ دلار گزارش شده است.البته این شغل تا حد زیادى سلیقه اى است.شاید بعضى ها علاقه اى به درمان ناخن ها، پینه و زخم هاى پا نداشته باشند.

4) حسابداران:
حسابداران اغلب در جوامع مشاغل كم رنگى دارند و حسابدارى به عنوان شغلى ابتدایى شناخته مى شود. كار كردن در محیطى آرام و سر و كله زدن مداوم با آمار و ارقام تكرارى زیر نور یكنواخت شاید مورد پسند همه كس نباشد. اما براى آن دسته از افرادى كه طالب محیطى آرام هستند این شغل مى تواند یكى از جذاب ترین ها محسوب شود. چه چیز براى علاقه مندان به اعداد و ارقام بهتر از محیطى به دور از هرگونه شلوغى است! میانگین دریافتى در ابتداى كار براى یك حسابدار حدود ۴۱۰۰۰ دلار است كه این رقم با بالا رفتن تجربه كارى مى تواند از ۲۰۰۰۰۰ دلار نیز عبور كند.

5) كمیسیونرها:
۹۰ درصد از افرادى كه به دنبال موقعیت هاى شغلى مناسب هستند از انجام فعالیت هایى كه حقوق دریافتى ثابتى نداشته باشد سر باز مى زنند. آنها معتقدند نباید به انجام كارى پرداخت كه هیچ ضمانتى براى پرداخت ثابت و حتمى در آن وجود ندارد. اما در عوض آن دسته از افرادى كه ریسك پذیر هستند و در عین حال اعتماد به نفس و جسارت بالایى دارند معتقدند پرداختن به چنین مشاغلى مى تواند بهترین رفاه و امكانات رفاهى را براى آنها به همراه داشته باشد. موفق ترین این افراد مشاغلى در زمینه تبادلات ماشین، تولیدات الكترونیكى و یا سرمایه گذارى هاى بانكى انتخاب مى كنند و مى توانند به طور میانگین مبلغ ۱۰۰۰۰۰ دلار یا بیشتر در هر سال به دست آورند.

6) كارمندان فناورى اطلاعات:
مجریان برنامه ها، اطلاعات، شبكه و تكنولوژى از جمله كارمندان پردرآمد جامعه محسوب مى شوند زیرا به نظر مى رسد كه نه تنها نیاز جامعه به این قشر كمتر نمى شود بلكه هر روز بر میزان نیاز جوامع به چنین گروه هایى افزوده خواهد شد. این حرفه از دهه ۹۰ اهمیت فوق العاده اى پیدا كرده و از آن به بعد بر اهمیت آن افزوده شده است. خوشبختانه بر سر این كار مانند مشاغل دیگر رقابت چندانى مشاهده نمى شود. علیرغم اینكه میانگین درآمد آنها ۱۰۳۴۰۰ دلار است اما بسیارى از افراد هیچ علاقه اى به سپرى كردن روز خود در یك اتاقك كسل كننده ندارند.

7) كارگران صنعتى:
این افراد با سپرى كردن ۱۲ ساعت از شبانه روز در مشاغل صنعتى حقوقى در حدود ۴۶۸۶۷ دلار دیافت مى كنند. محیط كارى آنها نسبت به مشاغل قبل كاملاً متفاوت است. آنها باید در محیطى شلوغ فعالیت كنند كه برقرارى ارتباطشان تنها از طریق حركت و نشانه هاى دست امكان پذیر است. هواى تنفسى آنها پر از مواد سمى و شیمیایى و كارشان بسیار پرخطر است. اما پس از مدتى كه تجربه كافى را كسب كنند مى توانند با تغییر منصب خود به «ناظر» حقوق خود را به ۱۰۰۰۰۰ دلار نیز برسانند.

8) خلبانان سمپاش:
اكثر افرادى كه مدرك خلبانى خود را مى گیرند قصد دارند به رؤیاى پرواز كردن انسان تحقق بخشند. آنها دوست دارند در ارتفاع بلند به پرواز پرداخته و از نزدیك آسمان و ابرها را لمس كنند اما این خلبانان حرفه اى متفاوت دارند. برخلاف آنهایى كه همیشه در ارتفاع هستند این خلبانان باید ارتفاع خود را در فاصله اى نزدیك زمین و مزارع حفظ و با سمپاشى و آفت كشى به حفظ صنعت كشاورزى كمك كنند. میانگین درآمد این قشر در هر سال ۸۰۰۰۰ دلار برآورد شده است.

9) جمع كنندگان زباله:
اگرچه این حرفه وجهه اجتماعى جالبى ندارد اما مسلماً هر منطقه اى نیاز به چنین قشرى دارد. شاید جالب باشد اگر بدانید حقوق دریافتى این قشر چیزى حدود ۸۰۰۰۰ دلار در سال برآورده شده است. البته با توجه به محل زندگى نوسان دارند. مثلاً اگر در شمال فلوریدا این مبلغ برابر ۸۰۰۰۰ دلار است در نواحى جنوبى به ۳۵۰۰۰ دلار مى رسد. حتى ۳۵۰۰۰ دلار هم براى خالى كردن سطل آشغال در یك ماشین بزرگ آشغال مبلغى مناسب و مكفى خواهد بود.

10) رانندگان كامیون:
این قشر از جمله افرادى هستند كه بدون نیاز به تحصیلات دانشگاهى و تحمل مشكلات در گرفتن مدرك و یا حتى تعلیم دیدن مى توانند چیزى حدود ۴۳۲۰۰ دلار در سال درآمد داشته باشند كه البته این مبلغ با كسب تجربه بیشتر و ثبت سوابق كارى موفق مى تواند از مرز ۸۵۰۰۰ دلار نیز عبور كند. البته نباید فراموش كرد كه رانندگى مداوم، كمبود خواب و غذاهاى مملو از چربى عواقب بسیار بدى را براى ذهن و جسم این افراد به بار خواهد آورد.

11) پاك كنندگان صحنه جنایت:
مسلماً بعد از هر حادثه اى به گروهى نیاز است كه با كشیدن خطوط به دور مقتول، محدوده جنایت را مشخص كرده و پس از آن آلودگى ها و خون را از صحنه پاك كنند. این كار سخت و طاقت فرسا روحیه متناسب با شرایط را مى طلبد. كسانى كه روحیه هیجانى و جستجوگرى دارند از پس چنین شرایطى برخواهند آمد. حقوق دریافتى این قشر به طور میانگین ۵۰۴۰۰ دلار برآورد شده است.

12) بازرسان چاه ها:
ماهیت غیرمطلوب این حرفه هیچ نیازى به توصیف و توضیح ندارد.فقط اینكه نباید فراموش كرد كه محیط كار آنها سراسر تاریكى، رطوبت، پر از موش و سوسك است. آنها باید در چنین محیطى به تعمیر مسیرهاى زیرگذر و لوله هاى شكسته بپردازند. اگرچه حقوق دریافتى آنها در ابتداى كار ۳۴۹۶۰ دلار است اما با كسب تجربه به ۶۱۰۰۰ دلار نیز خواهد رسید.

13) تعمیركاران:
زندگى تعمیركاران همیشه پر از جنب و جوش است. آنها باید هر لحظه منتظر اتفاقى باشند كه در جایى باعث خرابى مى شود. فرقى نمى كند كه محل كار آنها كجا باشد، از كار در كنار یك بزرگراه پرترافیك گرفته تا بر روى پلى بلند بر روى سطح آب همیشه و همه جا خطر حاضر و در كمین است. میانگین حقوق سالانه این قشر كه در آفتاب سوزان و سرماى شدید باید فعالیت خود را به اتمام برسانند از ۴۹۵۱۷ آغاز شده و با توجه به تجربه كارى و نوع كارشان افزایش خواهد یافت.در پرونده بعد به بررسى ادامه این مشاغل پردرآمد خواهیم پرداخت

   


نظرات()  
Fahrzeugreinigung
جمعه 1 شهریور 1398 10:55 ق.ظ
Asking questions are truly pleasant thing if you are not understanding something entirely,
but this article provides good understanding yet.
Estados Unidos abandonó el primer puesto del ranking de obesidad mundial
پنجشنبه 31 مرداد 1398 12:52 ب.ظ
No matter if some one searches for his necessary thing, therefore he/she wants to be available that in detail, so that thing
is maintained over here.
por llevar una vida saludable y ser un gran influenciador en #FitFluential Ambassador. Steve fue reconocido por la revista Shape como uno de los 50 entrenadores personales más atractivos de América en el año 2013. El también ha obtenido más de 20 premios d
پنجشنبه 31 مرداد 1398 08:58 ق.ظ
I like what you guys are up too. Such clever work and coverage!

Keep up the wonderful works guys I've included you guys to our blogroll.
removal company Bristol
چهارشنبه 30 مرداد 1398 11:53 ق.ظ
Way cool! Some extremely valid points! I appreciate you penning this post and also the rest
of the site is also really good.
וילות בצפון
یکشنبه 27 مرداد 1398 09:12 ب.ظ
many thanks a good deal this fabulous website can be official and
laid-back
Yogakissen kaufen
یکشنبه 20 مرداد 1398 09:19 ق.ظ
Ich bin fasziniert, wie die Tasche im folgenden aussieht.
Dolores
شنبه 19 مرداد 1398 07:30 ق.ظ
Und das ist meine derzeitige Hauptbeschäftigung.
Yogakissen kaufen
جمعه 18 مرداد 1398 03:10 ب.ظ
Die überstehenden Bänder gleichmäßig abschneiden.
Yogakissen kaufen
پنجشنبه 17 مرداد 1398 10:49 ب.ظ
Mit einer KM enden und alle Fäden vernähen.
Gia
پنجشنبه 17 مرداد 1398 10:01 ق.ظ
) Das sieht Innen und Außen toll taktlos.
Yoga Kissen
چهارشنبه 16 مرداد 1398 02:05 ب.ظ
Es gibt wunderbare Federverschlusse die offen bleiben.
Yogakissen kaufen
چهارشنبه 16 مرداد 1398 07:24 ق.ظ
Sodern zum Düngen der Blumen benutzt oder ensorgt.
Yogakissen
چهارشنبه 16 مرداد 1398 07:23 ق.ظ
-> Bezüge können auch in keiner weise extra gekauft werden.
Yogakissen kaufen
چهارشنبه 16 مرداد 1398 06:32 ق.ظ
Bei allem ist echt das Kissen mein stummer Zeuge.
uni-mindelo.edu.cv
سه شنبه 15 مرداد 1398 10:03 ب.ظ
Eignet sich geil als Weihnachtsgeschenk.
King
یکشنبه 13 مرداد 1398 10:55 ب.ظ
Und bin via Ergebnis besonders zufrieden.
Yogakissen
یکشنبه 13 مرداد 1398 08:57 ب.ظ
Die langen Bänder sind zum Knoten.
Yoga Kissen kaufen
جمعه 11 مرداد 1398 06:59 ب.ظ
Die Sauerkirschen in einem Sieb abtropfen lassen.
https://thetab.com/uk/aberdeen/everything-you-need-to-know-about-ipe-woods-usa
سه شنبه 8 مرداد 1398 10:14 ق.ظ
When I initially left a comment I appear to have clicked the -Notify me when new comments are added- checkbox
and now each time a comment is added I receive 4 emails with
the exact same comment. There has to be a means you
are able to remove me from that service? Cheers!
SALVIA
سه شنبه 8 مرداد 1398 09:44 ق.ظ
What i don't realize is in truth how you are
now not actually much more neatly-favored than you may be
right now. You're very intelligent. You understand thus considerably relating to this subject, produced me in my view consider it
from a lot of numerous angles. Its like women and men aren't interested except it's something to do
with Girl gaga! Your own stuffs outstanding.
At all times care for it up!
Garage Door Repair Greenwood
سه شنبه 8 مرداد 1398 04:22 ق.ظ
I know this web page presents quality based posts and extra information, is there any other site which offers these things in quality?
weight loss plans that work for free
دوشنبه 7 مرداد 1398 11:10 ق.ظ
Wow, amazing blog layout! How long have you been blogging for?
you made blogging look easy. The overall look of your website
is excellent, as well as the content!
https://www.familydentistonline.com
یکشنبه 6 مرداد 1398 06:24 ب.ظ
Wow! After all I got a web site from where I know how to genuinely obtain valuable facts regarding my study and knowledge.
Efren
یکشنبه 6 مرداد 1398 06:27 ق.ظ
I really like it when people come together and share thoughts.
Great site, continue the good work!
fun lego games
جمعه 4 مرداد 1398 12:15 ب.ظ
Fantastic goods from you, man. I have be aware your stuff previous to and you are simply extremely magnificent.
I actually like what you've acquired here, really like what you are stating and the way in which wherein you are saying it.
You're making it entertaining and you continue to care for to stay
it smart. I can't wait to learn much more from
you. This is actually a tremendous website.
live webcam models
پنجشنبه 3 مرداد 1398 08:28 ق.ظ
You're able to talk to random people at randomly online & Free
online strangers meetup in USA, Russia,
Europe, UK, India in Asia, Australia, Arab and all over the
world. 5 is College Funds to your kids so that
they can visit college debt free. At its broadest, it can be anywhere from 48 to 90 degrees.
The linked adult accounts may share a Variety of Prime advantages like Prime Shipping and Prime Now, Prime Video, Kindle Owners' Lending Library,
and Audible Channels. Now, without wasting
the time on entering credentials, users may enjoy content on the site.
The trigger recovery period of a camera can actually
be the difference between taking a photo that is centered perfectly along
with a photo that is blurry. If cameras can only be large, it's suggested to take
some distance from the item or to hang the camera onto a wall.
https://www.goa.biz/goa-beaches/bogmalo-beach
چهارشنبه 2 مرداد 1398 09:37 ق.ظ
I blog quite often and I really thank you for your content.

Your article has truly peaked my interest.
I'm going to bookmark your blog and keep checking for new information about once a week.
I subscribed to your RSS feed as well.
Donnie
چهارشنبه 2 مرداد 1398 07:18 ق.ظ
At this time I am going to do my breakfast, later than having my breakfast coming over again to read other news.
panjim beach goa
چهارشنبه 2 مرداد 1398 07:08 ق.ظ
For latest news you have to go to see world wide web and on web I
found this site as a most excellent web
page for most up-to-date updates.
Melody
چهارشنبه 2 مرداد 1398 06:19 ق.ظ
When some one searches for his necessary thing, thus he/she
needs to be available that in detail, thus that thing is maintained over here.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30

وب سایتی مثل هیچ کجا . بهترین ها و جدید ترین ها و زیبا ترین ها

بهترین ها و جدید ترین ها و زیبا ترین ها