تبلیغات
وب سایتی مثل هیچ کجا . بهترین ها و جدید ترین ها و زیبا ترین ها - مشاغل پردرآمد جهان
شنبه 10 اسفند 1387  05:01 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: علیرضا

مشاغل پردرآمد جهان

داشتن یك شغل خوب و پردرآمد همیشه آرزوى هر انسانى بوده است. به خصوص در شرایط كنونى كه اوضاع اقتصادى به طرز ناگوارى به هم ریخته و آشفته شده است همه به دنبال شغلى مى گردند كه بتواند در شرایط مختلف زندگى آنها را تأمین كند. تحلیل گران با بررسى جوامع مختلف مشاغل پردرآمد را به شرح زیر معرفى كرده اند:

1) صیادان خرچنگ:
شغل صیادان خرچنگ از جمله پرخطرترین ها در میان مشاغل به حساب مى آید. این شغل به وفور در آمریكا و آبهاى سرد و خطرناك آلاسكا مشاهده مى شود. مسلم است كه در این شغل صیادان با وجود آبهاى زیر صفر درجه و سپرى كردن ماه هاى طولانى به دور از خانه تا حد زیادى زندگى خود را به خطر مى اندازند و تنها چیزى كه صیادان را در این راه استوار نگه مى دارد عشق به كار و توجه به میزان درآمد مالى در این حرفه است. طبق آمار میزان درآمد یك صیاد خرچنگ در طول ۸ هفته برابر است با ارزش ۵۰۰۰۰ دلار كه مطمئناً مبلغ چشمگیرى براى این مدت كوتاه محسوب مى شود.

2) متخصصان بیمارى هاى معده و روده:
بیشترین مشكلى كه انسان را تهدید مى كند بیمارى هاى مرتبط با نواحى معده و روده است كه موجب مشكلات بزرگى در دستگاه گوارش مى شود. متخصصان این بیمارى یكى از پردرآمدترین قشرهاى دنیا محسوب مى شود. با توجه به اطلاعات درج شده در سایت salary.com درآمد یك متخصص بیمارى معده و روده در هر سال حدود ۲۶۹۵۰۰ دلار برآورد شده است.


3) متخصصان پا و مفاصل:
این شغل یكى از حرفه هایى است كه در عین جذاب نبودن به افرادى كه به دنبال كار پرمنفعت مى گردند پیشنهاد مى شود. زیرا میانگین درآمد این قشر حدود ۱۴۹۵۲۷ دلار گزارش شده است.البته این شغل تا حد زیادى سلیقه اى است.شاید بعضى ها علاقه اى به درمان ناخن ها، پینه و زخم هاى پا نداشته باشند.

4) حسابداران:
حسابداران اغلب در جوامع مشاغل كم رنگى دارند و حسابدارى به عنوان شغلى ابتدایى شناخته مى شود. كار كردن در محیطى آرام و سر و كله زدن مداوم با آمار و ارقام تكرارى زیر نور یكنواخت شاید مورد پسند همه كس نباشد. اما براى آن دسته از افرادى كه طالب محیطى آرام هستند این شغل مى تواند یكى از جذاب ترین ها محسوب شود. چه چیز براى علاقه مندان به اعداد و ارقام بهتر از محیطى به دور از هرگونه شلوغى است! میانگین دریافتى در ابتداى كار براى یك حسابدار حدود ۴۱۰۰۰ دلار است كه این رقم با بالا رفتن تجربه كارى مى تواند از ۲۰۰۰۰۰ دلار نیز عبور كند.

5) كمیسیونرها:
۹۰ درصد از افرادى كه به دنبال موقعیت هاى شغلى مناسب هستند از انجام فعالیت هایى كه حقوق دریافتى ثابتى نداشته باشد سر باز مى زنند. آنها معتقدند نباید به انجام كارى پرداخت كه هیچ ضمانتى براى پرداخت ثابت و حتمى در آن وجود ندارد. اما در عوض آن دسته از افرادى كه ریسك پذیر هستند و در عین حال اعتماد به نفس و جسارت بالایى دارند معتقدند پرداختن به چنین مشاغلى مى تواند بهترین رفاه و امكانات رفاهى را براى آنها به همراه داشته باشد. موفق ترین این افراد مشاغلى در زمینه تبادلات ماشین، تولیدات الكترونیكى و یا سرمایه گذارى هاى بانكى انتخاب مى كنند و مى توانند به طور میانگین مبلغ ۱۰۰۰۰۰ دلار یا بیشتر در هر سال به دست آورند.

6) كارمندان فناورى اطلاعات:
مجریان برنامه ها، اطلاعات، شبكه و تكنولوژى از جمله كارمندان پردرآمد جامعه محسوب مى شوند زیرا به نظر مى رسد كه نه تنها نیاز جامعه به این قشر كمتر نمى شود بلكه هر روز بر میزان نیاز جوامع به چنین گروه هایى افزوده خواهد شد. این حرفه از دهه ۹۰ اهمیت فوق العاده اى پیدا كرده و از آن به بعد بر اهمیت آن افزوده شده است. خوشبختانه بر سر این كار مانند مشاغل دیگر رقابت چندانى مشاهده نمى شود. علیرغم اینكه میانگین درآمد آنها ۱۰۳۴۰۰ دلار است اما بسیارى از افراد هیچ علاقه اى به سپرى كردن روز خود در یك اتاقك كسل كننده ندارند.

7) كارگران صنعتى:
این افراد با سپرى كردن ۱۲ ساعت از شبانه روز در مشاغل صنعتى حقوقى در حدود ۴۶۸۶۷ دلار دیافت مى كنند. محیط كارى آنها نسبت به مشاغل قبل كاملاً متفاوت است. آنها باید در محیطى شلوغ فعالیت كنند كه برقرارى ارتباطشان تنها از طریق حركت و نشانه هاى دست امكان پذیر است. هواى تنفسى آنها پر از مواد سمى و شیمیایى و كارشان بسیار پرخطر است. اما پس از مدتى كه تجربه كافى را كسب كنند مى توانند با تغییر منصب خود به «ناظر» حقوق خود را به ۱۰۰۰۰۰ دلار نیز برسانند.

8) خلبانان سمپاش:
اكثر افرادى كه مدرك خلبانى خود را مى گیرند قصد دارند به رؤیاى پرواز كردن انسان تحقق بخشند. آنها دوست دارند در ارتفاع بلند به پرواز پرداخته و از نزدیك آسمان و ابرها را لمس كنند اما این خلبانان حرفه اى متفاوت دارند. برخلاف آنهایى كه همیشه در ارتفاع هستند این خلبانان باید ارتفاع خود را در فاصله اى نزدیك زمین و مزارع حفظ و با سمپاشى و آفت كشى به حفظ صنعت كشاورزى كمك كنند. میانگین درآمد این قشر در هر سال ۸۰۰۰۰ دلار برآورد شده است.

9) جمع كنندگان زباله:
اگرچه این حرفه وجهه اجتماعى جالبى ندارد اما مسلماً هر منطقه اى نیاز به چنین قشرى دارد. شاید جالب باشد اگر بدانید حقوق دریافتى این قشر چیزى حدود ۸۰۰۰۰ دلار در سال برآورده شده است. البته با توجه به محل زندگى نوسان دارند. مثلاً اگر در شمال فلوریدا این مبلغ برابر ۸۰۰۰۰ دلار است در نواحى جنوبى به ۳۵۰۰۰ دلار مى رسد. حتى ۳۵۰۰۰ دلار هم براى خالى كردن سطل آشغال در یك ماشین بزرگ آشغال مبلغى مناسب و مكفى خواهد بود.

10) رانندگان كامیون:
این قشر از جمله افرادى هستند كه بدون نیاز به تحصیلات دانشگاهى و تحمل مشكلات در گرفتن مدرك و یا حتى تعلیم دیدن مى توانند چیزى حدود ۴۳۲۰۰ دلار در سال درآمد داشته باشند كه البته این مبلغ با كسب تجربه بیشتر و ثبت سوابق كارى موفق مى تواند از مرز ۸۵۰۰۰ دلار نیز عبور كند. البته نباید فراموش كرد كه رانندگى مداوم، كمبود خواب و غذاهاى مملو از چربى عواقب بسیار بدى را براى ذهن و جسم این افراد به بار خواهد آورد.

11) پاك كنندگان صحنه جنایت:
مسلماً بعد از هر حادثه اى به گروهى نیاز است كه با كشیدن خطوط به دور مقتول، محدوده جنایت را مشخص كرده و پس از آن آلودگى ها و خون را از صحنه پاك كنند. این كار سخت و طاقت فرسا روحیه متناسب با شرایط را مى طلبد. كسانى كه روحیه هیجانى و جستجوگرى دارند از پس چنین شرایطى برخواهند آمد. حقوق دریافتى این قشر به طور میانگین ۵۰۴۰۰ دلار برآورد شده است.

12) بازرسان چاه ها:
ماهیت غیرمطلوب این حرفه هیچ نیازى به توصیف و توضیح ندارد.فقط اینكه نباید فراموش كرد كه محیط كار آنها سراسر تاریكى، رطوبت، پر از موش و سوسك است. آنها باید در چنین محیطى به تعمیر مسیرهاى زیرگذر و لوله هاى شكسته بپردازند. اگرچه حقوق دریافتى آنها در ابتداى كار ۳۴۹۶۰ دلار است اما با كسب تجربه به ۶۱۰۰۰ دلار نیز خواهد رسید.

13) تعمیركاران:
زندگى تعمیركاران همیشه پر از جنب و جوش است. آنها باید هر لحظه منتظر اتفاقى باشند كه در جایى باعث خرابى مى شود. فرقى نمى كند كه محل كار آنها كجا باشد، از كار در كنار یك بزرگراه پرترافیك گرفته تا بر روى پلى بلند بر روى سطح آب همیشه و همه جا خطر حاضر و در كمین است. میانگین حقوق سالانه این قشر كه در آفتاب سوزان و سرماى شدید باید فعالیت خود را به اتمام برسانند از ۴۹۵۱۷ آغاز شده و با توجه به تجربه كارى و نوع كارشان افزایش خواهد یافت.در پرونده بعد به بررسى ادامه این مشاغل پردرآمد خواهیم پرداخت

   


نظرات()  
theuxdesignguy.com
پنجشنبه 15 آذر 1397 08:48 ق.ظ
Only a smiling visitant here to share the love (:, btw great layout.
bramki w sklepie
یکشنبه 4 آذر 1397 03:59 ق.ظ
In addition to, Gates may give me solely money.
bramki wejściowe obrotowe
شنبه 3 آذر 1397 03:55 ق.ظ
Electric gates that open as a double swing.
slim999.org.uk
چهارشنبه 30 آبان 1397 12:49 ب.ظ
Thanks for this post, I am a big big fan of this site would like to go on updated.
music band for wedding chennai
چهارشنبه 30 آبان 1397 06:12 ق.ظ
We all need that good dream marriage ceremony day.
zespół na wesele
دوشنبه 28 آبان 1397 11:31 ق.ظ
And married individuals put on wedding rings.
wirksame diätpillen
شنبه 26 آبان 1397 01:34 ق.ظ
I am sure this post has touched all the internet visitors, its really really nice article on building up new
webpage.
auto 217 led canbus lights
جمعه 25 آبان 1397 07:05 ب.ظ
I am sure this paragraph has touched all the internet viewers, its really really good piece of writing on building up new website.
tischkicker selber bauen
شنبه 19 آبان 1397 08:52 ق.ظ
Wir sind ein Verbraucherportal und auf keinen fall Online
Shop.
12 volt led tail lights
پنجشنبه 17 آبان 1397 03:15 ب.ظ
Please let me know if you're looking for a article author for your weblog. You have some really good posts and I believe I would be a good asset. If you ever want to take some of the load off, I'd really like to write some articles for your blog in exchange for a link back to mine. Please blast me an email if interested. Regards!
12 volt auto led lights
پنجشنبه 17 آبان 1397 02:44 ب.ظ
An impressive share! I have just forwarded this onto a coworker who was conducting a little homework on this. And he actually bought me lunch because I stumbled upon it for him... lol. So let me reword this.... Thanks for the meal!! But yeah, thanks for spending the time to talk about this subject here on your website.
12 Volt Led Lights In Car
سه شنبه 15 آبان 1397 06:43 ق.ظ
I blog quite often and I seriously thank you for your information. This great article has really peaked my interest. I'm going to book mark your site and keep checking for new information about once per week. I subscribed to your Feed too.
12 Volt Led Lights In Car
شنبه 12 آبان 1397 08:29 ق.ظ
I was suggested this website by my cousin. I'm not sure whether this post is written by him as nobody else know such detailed about my difficulty. You are amazing! Thanks!
12 Volt Automotive CANbus Led Lights
جمعه 11 آبان 1397 07:30 ب.ظ
What i do not realize is actually how you are not really much more neatly-appreciated than you may be right now. You're very intelligent. You realize thus significantly in relation to this subject, produced me personally imagine it from numerous varied angles. Its like women and men aren't interested unless it's something to do with Girl gaga! Your individual stuffs nice. Always handle it up!
Www.Clunix.Com
جمعه 11 آبان 1397 01:25 ب.ظ
You can be rest assured that neither you nor your friend are able
to distinguish an original Swiss replica watch from your fake, hence it's advisable you are sure that the dealership from your identiity purchasing.

For this reason, engagement rings Houston are one of the best gifts from the grooms' ends.
In addition, if you desire to have jewellery that isn't just meaningful but in addition has aesthetic appeal that's like hardly any
other, choose jewellery completed in Celtic styles.
Venom Download
جمعه 11 آبان 1397 12:32 ب.ظ
Every weekend i used to pay a quick visit this web site,
as i want enjoyment, for the reason that this this website
conations truly pleasant funny data too.
buty sklep Internetowy
جمعه 11 آبان 1397 06:10 ق.ظ
You could be be assured that neither you nor your friend will
be able to distinguish an original Swiss replica watch coming from a fake, hence it is best that you know the dealership from who you are purchasing.
They were once, only owned by the nobility along with the wealthiest of families.
In 1937 it absolutely was placed in another coronation crown, this time
around for Queen Elizabeth, the Queen Mother.
Andrew
چهارشنبه 9 آبان 1397 03:53 ب.ظ
I need to to thank you for this very good read!! I
absolutely enjoyed every bbit of it. I have
you saved as a favorite to lookk at neew stuff you post…
zostankonsultantka.pl
سه شنبه 8 آبان 1397 06:49 ب.ظ
Meals products, prepared, together with soup mixes.
getmework-er.com
دوشنبه 7 آبان 1397 03:29 ق.ظ
With havin so much content and articles do you ever run into any
problems of plagorism or copyright infringement? My site has a lot of exclusive content I've either created
myself or outsourced but it looks like a lot of it is popping it
up all over the internet without my agreement. Do you
know any techniques to help stop content from being ripped
off? I'd really appreciate it.
social media icons facebook twitter instagram youtube
یکشنبه 29 مهر 1397 08:55 ق.ظ
The survey notes the rise of smartphones.
cash advance florence ky
شنبه 28 مهر 1397 05:08 ب.ظ
I'm not sure where you're getting your information, but good topic.
I must spend some time finding out more or working out more.
Thank you for great information I used to be on the lookout for this information for my mission.
ĐảNg Chính trị
شنبه 28 مهر 1397 01:57 ب.ظ
Have you ever thought about publishing an ebook or guest authoring on other sites?
I have a blog centered on the same ideas you discuss and would love to have you share
some stories/information. I know my audience would enjoy your work.
If you are even remotely interested, feel free to send me an email.
What is Lumen
پنجشنبه 26 مهر 1397 05:32 ق.ظ
This is really interesting, You are a very skilled blogger. I've joined your rss feed and look forward to seeking more of your excellent post. Also, I have shared your site in my social networks!
Auto canbus-equiped OBD System
پنجشنبه 26 مهر 1397 12:22 ق.ظ
Hey, I think your website might be having browser compatibility issues. When I look at your website in Safari, it looks fine but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping. I just wanted to give you a quick heads up! Other then that, great blog!
What is Lumen
چهارشنبه 25 مهر 1397 08:39 ب.ظ
For newest news you have to pay a quick visit world wide web and on web I found this web page as a most excellent site for latest updates.
t10 led canbus error free bulb
چهارشنبه 25 مهر 1397 06:59 ب.ظ
Because the admin of this website is working, no uncertainty very rapidly it will be renowned, due to its feature contents.
health related affiliate programs
چهارشنبه 25 مهر 1397 04:05 ب.ظ
May I just say what a comfort to discover somebody who truly knows what they are discussing
over the internet. You actually understand how
to bring an issue to light and make it important.

More people really need to check this out and understand this side of the story.
It's surprising you are not more popular because you most certainly have the gift.
Advantage of Halogen Bulb
چهارشنبه 25 مهر 1397 03:05 ب.ظ
I know this if off topic but I'm looking into starting my own weblog and was curious what all is required to get set up? I'm assuming having a blog like yours would cost a pretty penny? I'm not very web smart so I'm not 100% certain. Any suggestions or advice would be greatly appreciated. Thank you
t10 led canbus 4300k
چهارشنبه 25 مهر 1397 01:58 ب.ظ
It's genuinely very difficult in this busy life to listen news on Television, thus I only use the web for that purpose, and get the latest information.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30

وب سایتی مثل هیچ کجا . بهترین ها و جدید ترین ها و زیبا ترین ها

بهترین ها و جدید ترین ها و زیبا ترین ها